O wydarzeniu

Przed nami już szósta edycja konferencji Sady i Ogrody, która stała się jednym z najważniejszych wydarzeń w ogrodniczym kalendarzu. Ten rok jest wyjątkowy, cały świat funkcjonuje w zakresie ograniczeń, jakie dyktuje sytuacja związana z pandemią COVID-19. Dlatego też i my zmieniamy formułę spotkania na bardziej bezpieczną, w trybie online, która mimo tego będzie niezwykle interesująca, podobnie jak poprzednie edycje.

Także w tym roku będzie z nami szerokie grono znamienitych gości, przeprowadzimy mnóstwo rozmów, debat i paneli, w trakcie których poruszymy najbardziej aktualne i ważne dla ogrodników tematy. To powód, dla którego każdy nowoczesny ogrodnik powinien być z nami w połowie listopada 2020 r.

Tegoroczna edycja naszej konferencji odbędzie się w dniu 18 listopada 2020 r., co w praktyce oznacza, że połowa listopada upłynie w krajowej branży ogrodniczej pod znakiem omawiania największych wyzwań w produkcji owoców i warzyw. Nowa formuła spotkania, którą wymusiła rzeczywistość, daje nam jednocześnie nowe możliwości. Nie zabraknie tematów związanych z finansowaniem produkcji, zatrudnieniem pracowników oraz porad agrotechnicznych.

Wszystkie wykłady, debaty i rozmowy będą mogli Państwo śledzić na żywo w serwisie sadyogrody.pl. Zachęcamy też do aktywnego udziału, czyli komentowania, wymiany poglądów i zadawania pytań, co zwykle towarzyszy spotkaniom tworzonym przez redakcję sadyogrody.pl.

W tym roku również zadbamy o to, by każdy, niezależnie od tego, jakim kierunkiem produkcji się zajmuje, znalazł interesujące dla siebie tematy. Zapraszamy do śledzenia konferencji skierowanej do producentów rolnych – ósmej edycji konferencji „Narodowe Wyzwania w Rolnictwie”, która odbędzie się w formule online w terminie 28-29 października 2020 r.

Listopadowa konferencja online to przede wszystkim okazja do wymiany doświadczeń i łatwo dostępny pakiet wiedzy i najnowszych informacji. Zachęcamy, by wykorzystać te możliwości, szczególnie teraz, gdy oprócz tego, że przyszłość rolnictwa stoi w cieniu wymagającego zielonego ładu, to dodatkowo cały łańcuch produkcji żywności musi sprawnie funkcjonować w zagrożeniu epidemicznym. W tych kluczowych momentach jesteśmy dla Państwa, wspólnie z zaproszonymi prelegentami, a wśród nich nie zabraknie naukowców, ekspertów rynkowych i analityków, doradców i praktyków oraz polityków.